Внутрiшньо-полiтичнi подiї в Українi.


Russian LinkExchange Banner Network
Russian LinkExchange Member

[ Ответы и Комментарии ] [ Написать Ответ ]
[ "Корчма" ] [ WWW-Конференции ]

Отправлено : International Comparative Analysis Institute, 20 Декабря 19100 в 06:17:16

Внутрiшньо-полiтичнi подiї в Українi.

Я хочу докопатися до iстини i хочу зняти всi пiдозри з Президента. Я на мiльйон вiдсоткiв упевнений, що Кучма не причетний до цiєї справи.
О.М.Волков, народний депутат

Ситуацiя у полiтикумi України досягла своєї критичної точки на тижнi 11 - 17 грудня. В першу чергу це вiдбулося внаслiдок розкручення конфлiкту через плiвку О.Мороза. Тепер уся справа перейшла в iншу площину - кризи влади, оскiльки зi вступом Верховної Ради до конфлiкту зникла будь-яка можливiсть вирiшити все на iндивiдуальному рiвнi (нехай i в судовому порядку). Поява нових фактiв (вiдеозаписи Мельниченка), констатацiя наявностi у ВРУ нової бiльшостi, коментарi свiтових ЗМІ - все це свiдчить про розширення меж проблеми до рiвня, де її не може контролювати нiхто. Проте на тижнi 11 - 17 грудня говорили не тiльки про вбивство Гонгадзе. Закриття ЧАЕС так само викликало багато суперечок i неузгоджених позицiй, а полiтичний скандал на кримському пiвостровi навiть зачепив деякi центральнi газети ("День", "Україна молода"). І хоча, звичайно, жодна подiя не привернула уваги суспiльства - "касетна бомба" занадто сильно вплинула на свiдомiсть людей, ми все ж згадаємо про всi особливостi внутрiшньої полiтики на цьому тижнi. Якщо ж ви хочете отримати абсолютно повну й об’єктивну iнформацiю - звертайтеся до Мiжнародного iнституту порiвняльного аналiзу.
www.icai.org.ua



Ответы и Комментарии:


[ Ответы и Комментарии ] [ Написать Ответ ]
[ "Корчма" ] [ WWW-Конференции ]